KOMISIJE SKUPŠTINE OPŠTINE ČOKA

Komisija za zdravlje i socijalna pitanja
  • Ivana Naumov iz Čoke, kao odbornik – predsednik,

  • Ildiko Abraham iz Crne Bare, kao odbornik - zamenik predsednika,

  • Tatjana Vasin iz Čoke – član,

  • Katarina Ševenjhazi iz Ostojićeva – član,

  • Marias Ileana Ela iz Vrbice –član.

Komisija za društvene delatnosti i verska pitanja
  • Karolj Barna iz Banatskog Monoštora, kao odbornik – predsednik,

  • Lena Šili iz Čoke , kao odbornik - zamenik predsednika,

  • Ana Lenđel iz Padeja – član,

  • Zoran Mutuc iz Padeja – član,

  • Šandor Konja iz Čoke– član.

Komisija za prosvetu i omladinu
  • Edit Hudak iz Čoke, kao odbornik – predsednik,

  • Darko Bebek iz Sanada , kao odbornik - zamenik predsednika,

  • Denis Radin iz Ostojićeva – član,

  • Dušan Budovalčev iz Čoke – član,

  • Milanko Gardinovački iz Čoke – član.

Komisija za privredu
  • Josip Češljar iz Ostojićeva, kao odbornik – predsednik,

  • Erne Semeredi iz Jazova , kao odbornik - zamenik predsednika,

  • Teodor Bandić iz Čoke – član,

  • Željko Bebek iz Sanada – član,

  • Arsen Grbin iz Ostojićeva – član.

Komisija za urbanizam, stambeno – komunalne delatnosti i zaštitu životne sredine
  • Aleksandar Bogdanović iz Crne Bare, kao odbornik – predsednik ,

  • Erne Semeredi iz Jazova , kao odbornik - zamenik predsednika,

  • Zoltan Šili iz Čoke – član,

  • Petar Remović iz Čoke , – član,

  • Tibor Nađ iz Padeja – član.

Komisija za budžet i finansije
  • Snežana Adžić iz Čoke, kao odbornik – predsednik,

  • Čaba Zombori iz Čoke , kao odbornik - zamenik predsednika,

  • Jagodica Popović iz Sanada – član,

  • Karolj Barna iz Banatskog Monoštora – član,

  • Branko Bulajić iz Čoke – član.

Komisija za kadrovska, administrativna i mandatno – imunitetna pitanja i radne odnose
  • Tibor Olaj iz Čoke, kao odbornik – predsednik,

  • Dragana Šalbot Pakaški iz Ostojićeva, kao odbornik - zamenik predsednika,

  • Tamara Marić iz Čoke – član,

  • Zorica Višnjić iz Ostojićeva – član,

  • Monoki Elvira iz Čoke – član.

Komisija za statutarna pitanja, organizaciju i normativna akta
  • Dragana Pakaški iz Ostojićeva, kao odbornik – predsednik,

  • Ildiko Abraham iz Crne Bare, kao odbornik - zamenik predsednika,

  • Vinka Tošić iz Čoke – član,

  • Hajnalka Arok iz Jazova – član,

  • Dejan Sretenović iz Čoke – član.

Komisija za predstavke i žalbe
  • Luka Vidaković iz Jazova, kao odbornik – predsednik,

  • Ferenc Balaž iz Čoke, kao odbornik - zamenik predsednika,

  • Zoran Jovanov iz Čoke – član,

  • Dejan Sretenović iz Čoke – član,

  • Ema Reves iz Crne Bare- član.